Tisová

Byty k pronájmu

Cena za byt

Velikost bytuNájem/měsíčněZáloha energie/měsíčněCelkem/měsíčněKauce
Byt 2+1
Byt 3+1

Obec Tisová leží asi 7 km jihovýchodně od Tachova. Obcí prochází silniční přivaděč na dálnici D5, exit 128 (vzdálen cca. 5 km od obce Tisová). V obci je autobusová zastávka (trasa Plzeň – Stříbro – Tachov), prodejna potravin, hospoda, kulturní dům, mateřská školka, fotbalové hřiště, víceúčelové hřiště a dětské hřiště.

Pracovní příležitosti:

Tachov (vzdálenost cca. 7 km), Nová hospoda – dálniční exit 128 (vzdálenost cca. 5 km). V obci žije cca. 350 obyvatel.

Služby

Dodávané služby:

teplo, pitná voda, teplá voda, osvětlení chodby - ve všech bytech jsou nové měřiče spotřeby energií tepla a vody, vše s možností dálkového odečtu – montováno firmou ISTA (digitální měřiče spotřeby tepla a antimagnetické vodoměry).

Služby, které si nájemník platí sám:

odběr elektřiny (smlouva s dodavatelem elektřiny) – pomohu s přepisem elektroměru. Dále si nájemník platí sám poplatky za odpady (popelnice - platí se u obecního úřadu Tisová, v roce 2021 je cena 700 Kč/1 osobu za celý rok)

markuc.cz © 2013 MARKUC s.r.o., realizace projektu KETNET s.r.o. (internetové stránky a eshopy kvalitně a rychle), hostováno a provozováno na moderním redakčním systému MODElina, k internetu připojeno prostřednictvím sítě TaNET. Veškerý obsah je majetkem provozovatele. Kopírování obsahu je bez předchozího písemného souhlasu zakázáno.